بهترین دستگاه برای انجام لیزر مو زائد کدام است ؟

بهترین دستگاه لیزر مو زائد کدام است ؟ تفاوت دستگاههای لیزر چیست ؟ تفاوت دستگاه الکس و دایود چیست ؟دستگاه چند طول موج خوبه یا نه ؟سئوالاتی که به وفور از ما پرسیده میشوند .

در جواب همه این سوالات دوباره باید برگردیم به تعریف طول موج و اینکه اصلا چه چیزی باعث تفاوت دستگاهها میشود , دوستان دستگاههای لیزر بر اساس اندازه طول موج یا عمق نفوذشون نام گذاری میشوند مثلا اگر دستگاهی الکس نامیده میشود الکس اسم طول موج دستگاه است و خود این الکس نوع های مختلفی دارد از جمله الکس کندلا , دکا , سایناشور , نابلکس ..که معروفترین دستگاههایبا طول موج الکس هستند و این موضوع مثل مایع ظرفشویی هست که اسم محصول مایع ظرفشویی هست اما برند ها یمختلفی با اسم های مختلف این مایع را تولید کرده اند مثل ریکا ؛تاژ ؛ گلی …….

پس الکس یا دایود اسم دستگاه نیست و طول موج است حالا سئوال این هست که کدام طول موج یا کدام دشتگاه لیزر مناسبتر است ؟

اصولا انتخاب شما باید بین طول موج الکس یا 750 نانومتر و یا دایود باشد 808 نانومتر ؛اما اختلاف یا تفاوت لکس با دایود چیست ؟

بین این دو طول موج  ،طول موج 750 نانومتر یا الکس شانس بیشتری برای درگیر کردن ریشه مو را دارد از این رو وقتی با طول موج 750 نانومتر لیزر انجام میشود جوابدهی خیلی سریعتر اتفاق می افتد .

تفاوت دیگر دستگاه الکس با دایود در نحوه استفاده این دستگاهها است اگر از جمله افرادی هستید که وسواس دارید یا استفاده از وسایل مشترک با دیگران آزارتان میدهد باید بگوییم دستگاه دایود اصلا مناسب شما نیست زیرا هندپیس دایود قابلیت تعویض و استفاده شخصی را ندارد و برای هر فرد فقط تمیز و ضد عفونی میشود و با توجه به مسائل روز جامعه و همه گیر شدن ویروس کرونا لیزر با این دستگاه خطرات خودش را دارد . اما دستگاههای الکس واقعی مثل کندلا سری جداگانه و یکبار مصرف برای هر شخص دارند که دیسدنس گیج نامیده میشوند که در کاهش ابتلا به بیماریهای واگیر دار مثل زگیل تناسلی …نقش مهمی دارد .پس اگر جوابدهی سریع و کامل و بهداشت براتون اهمیت داره باید انتخابتون دستگاه الکس با برند های مختلف باشه با توجه به طول موجی که گفتیم بیشترین شانس درگیر کردن موها را دارد در قدیمتر چون دستگاههای لیزر با طول موج الکس خیلی گران تر از دایود لیزر ها بودند تفاوت قیمت خدمات الکس با دایود نیز بسیار زیاد بود اما امروزه با توجه به اینکه در همه صنعت ها راههای کلاه برداری زیادی باب شده ؛ لیزر نیز از این قضیه مستثنا نبوده و شرکتهای زیادی مدعی تولید و فروش دستگاههای چند طول موج شدند که ادعا شده یکی از این طول موج ها الکس است که در حقیقت ادعایی کذب است زیرا طول موج الکس به هیچ عنوان نیاز به ژل برای انجام لیزر ندارد پس این کلاه برداری فقط در جهت سهولت فروش دستگاههای لیزر بوده و در حد دلخوش کردن مشتری .دوستان دستگاههای لیزر با طول موج الکس مثل الکس کندلا گران قیمت بوده و هر کلینیک یا مطبی توانایی خرید آن را ندارد و با عناوینی مثل دستگاه چند طول موج؛ دستگاه الکس دایود ؛ دستگاه الکس آیس …..سوپرانو آیس الکس ……..سعی دارند دستگاههای خود را الکس و الکس کندلا معرفی کنند پس بدانید و آگاه باشد که الکس خصوصا الکس کندلا توسط شرکت پرتو درمان صمیمی وارد ایران میشود و تنها نماینده انحصاری این دستگاه در ایران شرکت صمیمی میباشد و تمامی دستگاههایی که از راه های دیگر وارد ایران میشوند قاچاق بوده و اصل نمیباشند و همین مسئله باغث عدم جوابدهی لیزر شما میشود .

در سایت شرکت پرتو درمان صمیمی میتوانید استعلام مراکز لیزر ی که تشریف میبرید و مدعی داشتن لیزر الکس کندلا هستند را مشاهده کنید و با خیال راحت دستگاه و کلینیک مورد نظرتون رو انتخاب کنید  و جز افراد پشیمان از لیزر نباشید .

انتخاب دستگاه لیزر مناسب مثل الکس کندلا و منظم بودن جلسات و رعایت فواصل بین لیزر و اپراتور مرتب و با حوصله راز جوابدهی لیزر شما خواهد بود .

موفق باشید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟