دستگاه الکس کندلا تشخیص اصل بودن

تشخیص دستگاه الکس کندلا واقعی

تشخیص دستگاه الکس کندلا واقعی کار چندان سختی نیست فقط باید به این نکات دقت کنید :

اولین و مهم ترین نکته این هست که دستگاه با طول موج الکس به هیچ عنوان نیاز به ژل ندارد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به دلیل اینکه دستگاه لیزر با طول موج الکس خصوصا برند کندلا جوابدهی بسیار خوبی دارد ، متاسفانه  افراد و کلینیک های زیادی سعی بر این دارند که دستگاههای خود را الکس یا الکس کندلا معرفی کنند .

دوستان دستگاههای چند طول موج که مدعی طول موج الکس هستند ، دروغی بیش نیستند و شما با یک سرچ ساده متوجه تفاوت قیمت دستگاهها خواهید شد و این ادعا که یک دستگاه میتواند طول موج الکس و دایود …را با هم داشته باشد هم از نظر علمی و هم از نظر عملی رد شده است زیرا اگر همچین چیزی وجود داشت ،مطب ما و دیگر مطب ها و کلینیک ها که هزینه زیادی بابت خرید دستگاه الکس کندلا واقعی پرداخت کرده اند ، نمی توانستند از این دستگاه های ارزان قیمت و مدعی چند طول موج تهیه کنند ؟؟؟؟؟؟؟ چرا می توانستیم هم ارزون تر بود هم دردسر کمتری داشت خرید دستگاه چون شرکت های زیادی از چین این دستگاهها را وارد و به صورت اقساط میفروشند ولی به شما و اعتماد شما پشت نکردیم و حیثیت کاری خودمان را زیر سئوال نبردیم ، دستگاه بیکیفیت چینی جایی در مطب ما ندارد .

پس لطفا قبل از لیزر مو زائد حسابی تحقیق کنید و تفاوت دستگاهها و ادعا سازنده ها را بررسی کنید یا اگر وقت این کار را ندارید حداقل از تجربه دیگران استفاده نمایید ، به صورت میانگین افرادی که لیزر انجام داده اند رضایت 80 درصدی از لیزر الکس داشته و در بین الکس ها برند کندلا بهترین و قدرتمندترین و جوابده ترین لیزر با رضایت 90 درصدی میباشد .

پس اولین تفاوت قیمت دستگاه ، استفاده نکردن ار ژل در هنگام لیزر ، حک مارک کندلا روی دستگاه روی سوییچ دستگاه و هندپیس دستگاه که راحتترین روش شناخت کندلا این مارک می باشد .

و از همه مهمتر این که وارد کننده دستگاههای کندلا به ایران شرکت صمیمی است ولا غیر !!! و هر دستگاهی که به غیر از این شرکت خریداری شود قاچاق محسوب شده و چون اصالت دستگاه مشخص نیست ممکن است اجزا داخلی دستگاه دستکاری شده باشند و مورد اطمینان نیست پس از کلینیک یا مطب مربوطه شناسنامه دستگاه را بخواهید یا در سایت شرکت صمیمی استعلام مرکز نمایید و از صحت دستگاه مورد استفاده اطمینان حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟