لیزر در مطب یا کلینیک

لیزر مو زائد در کلینیک یا مطب ؟

سئوال بسیاری از افراد اینست که لیزر مو های زائد در کلینیک یا مطب باید انجام شود کدام بهتر است ؟

در جواب این عزیزان تجربیات و دانسته های خودمان را پیش میکشیم و میگوییم اگر چه ظاهر کلینیک ها شیکتر و مدرن تر هستند عموما، ولی مزایای مطب ها را نباید  نادیده گرفت .

یک کلینیک معمولا سرمایه گذار یا سرمایه گذارانی دارد که اغلب پزشک نبوده و با خرید دستگاه لیزر و دستگاههای دیگر و استخدام پزشک شروع به کار زیبایی میکنند و متاسفانه به این کار خییلی به چشم بیزینس نگاه کرده و بیشتر مواقع اصول اخلاقی و ..را زیر پا میگذارند مثل نوبت دهی کمتر از 45 روز برای لیزر یا تشویق مراجعین به کارهای زیبایی غیر لزوم .

دومین مورد درباره کلینیک ها مخارج بالا و اجاره های بالا است که برای جبران این امر مجبور هستند یا از کیفیت بکاهند یا قیمت ها را افزایش دهند .

مورد بعدی نبود پزشک واحد و جوابگو همیشگی هست که متاسفانه افراد زیادی را دچار مشکل خواهند کرد مثلا شما در جلسه اول توسط یک پزشک مشاوره و معاینه میشوید و در جلسات بعدی اگر دچار مشکل شوید یا راهنمایی لازم داشته باشید امکان اینکه پزشک مورد نظر را دوباره پیدا کنید .تقریبا 40،50 درصد است .

مورد بعدی وجود اپراتورهای متعدد است که به نظر ما خیلی آزار دهنده است هر جلسه لیزر توسط یک اپراتور انجام شود و قطعا شما نیز با ما موافق هستید .

و اما رزرو وقت و نوبت دهی که عموما برای شلوغتر به نظر رسیدن کلینیک ها ،از حربه نوبت دهی فشرده استفاده میکنند و متاسفانه برای وقت افراد ارزش قائل نیستند که این مسئله بسیار ازار دهنده است .

در مورد مشتری مداری و تایم گذاشتن برای مراجعین نیز بهتره اصلا کلینیک ها رو با مطب ها ی خصوصی مقایسه نکنیم چون  لیزر مو زائد یک فول بادی در یک مطب خصوصی با دقت و تمرکز حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول میکشه در حالیکه در شناخته شده ترین کلینیک ها حدود نیم ساعت نهایت چهل و پنج دقیقه طول میکشه و این به وضوح نشون میده کم کاری و عدم توجه به مراجعین در کلینیک ها بسیار بیشتره .

نبود نظارت کافی و شلوغی در کلینیک ها نیز باعث عدم رعایت مسائل بهداشتی و نظافت میشود اگر چه کلینیک های زیادی هستند که سعی بر انجام این مهم دارند اما شلوغی و مراجعین زیاد باعث افت شدید رعایت مسائل بهداشتی میشه که در این روزها خیلی خیلی مهمه فولی در مطب های خصوصی به علت اینکه مراجعین با فاصله زمانی مناسب نوبت دهی میشوند وقت کافی برای رسیدگی به نظافت اتاق لیزر و اتاق های زیبایی و ضد عفونی کردن اتاق و دستگاهها بعد از هر مراجع هست و این بزرگترین مزیت مطب های خصوصی  است .

اگر هزینه ، وقت ، پاکیزگی براتون مهمه ، پس قطعا انتخابتون باید مطب های خصوصی باشه .

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟