لیزر خانگی بخریم ؟؟؟؟؟

همه چیز درباره لیزر های خانگی

لیزرهای خانگی چند سالی است که وارد بازار شده اند و در ابتدا  ابتدا مورد توجه زیادی قرار گرفتند تا اینکه معایب آنها مشخص شد در اینجا هر آنچه باید درباره لیزر های خانگی بدانید برایتان میگوییم .

لیزرهای خانگی به صورت دستگاهی کوچک و قابل حمل طراحی شده اند و با برق خانگی کار میکنند سیستم لیزری انها شبه لیزر بوده و بسیار ضعیف میباشد به دلیل اینکه خطری برای مصرف کننده در بر نداشته باشد .

افرادی که این لیزرها را خریداری میکنند اکثرا تصور اینکه یک دستگاه لیرز شخصی و کاربردی داشته باشند هزینه بابت خرید لیزرهای خانگی میدهند غافل از اینکه این نوع از لیزرها کارایی چندانی ندارند و در حقیقت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند یا حداقل به درد تایپ پوستی و نژاد ایرانی نمی خورند زیرا موها با تراکم بالا را از بین نمی برند .

و اکثر افرادی که لیزرها ی خانگی را خریداری کردند پشیمان شده و به مراکز لیزر یا کلینیک در نهایت برای انجام لیزر رجوع میکنند .پس اگر به گمان شخصی بودن لیزر خانگی و راحتی و در دسترس بودن به فکر خرید این دستگاه یعنی لیزر خانگی هستید باید بگوییم متاسفانه ان کارایی لازم که مد نظر شماست را ندارد و اگر قضیه بهداشت برایتان اهمیت دارد بهتر است با انتخاب دستگاه الکس کندلا که سری شخصی دارد خیال خودتان را راحت کنید .

اما هزینه خرید این دستگاه یا لیرز خانگی نیز اگر مورد تحلیل قرار بگیرد خیلی با صرفه نخواهد بود زیرا با توجه به عدم کارای این دستگاه  درسطح وسیع در نهایت شما مجبور خواهید بود برای لیزر نواحی مثل دست و پا به مطب یا کلینیک ها مراجعه نمایید و این یعنی دوباره کاری هم هزینه خرید دستگاه لیزر خانگی را داده اید و هم در آخر مجبور هستید برای لیزر به کلینیک ها یا مطب ها مراجعه نمایید .

در ضمن به نظر شما اگر واقعا این دستگاههای لیزر مو زائد خانگی تا این حد کارایی داشت ایا نباید تمامی مطب ها  و کلینیک تا الان تعطیل میشدند ؟ چون هر شخص میتوانست یکی از این دستگاههای لیزر مو زائد خانگی را تهیه و در منزل کار لیزر موهای خودش را انجام دهد و هزینه تقریبا مساوی با انجام لیزر در کلینیک ها را داشته باشد اما با کمی تفکر متوجه میشویم اگر این دستگاهها واقعا کارایی داشتند باید این اتفاق می افتاد !!!! اما چون این اتفاق نیفتاده ، خودش پاسخ به تمامی سوالهای ما است که این دستگاهها کارایی لازم را ندارند و در حد لیرز چند عدد مو صورت …کارای دارند و ارزش هزینه کردن را ندارند پس وقت و هزینه خود را بابت دستگاههای لیزر خانگی تلف نکنید و با انتخاب لیزر مناسب و بهداشتی مثل الکس کندلا خاطره خوبی از لیزر برای خودتان رقم بزنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟