فواصل درمانی لیزر

چرا باید فواصل لیزر مو زائد منظم باشند ؟

به راستی چرا باید فواصل لیزر مو زائد منظم باشند ؟؟اگر وقفه بین لیزر  داشته باشیم چه اتفاقی می افتد ؟اصلا فواصل درمانی لیزر موهای زائد چند روز است ؟

همه اینها سئوالاتی است که شما عزیزان مرتبا تلفنی یا در مطب از ما میپرسید.در ابتدا عملکرد لیزر را برایتان شرح میدهیم تا اهمیت فولصل بیشتر برایتان آشکار شود .

لیزر در حقیقت تخریب فولیکول های مو را انجام میدهد به این معنی که هر فولیکول مو در فاز رشد ار توسط لیزر شکار شود و اشعه لیزر برروی اسن فولیکول تابیده شود قطعا از بین میرود .

شاید الان با خودتان فکر کنید که این مسئله خیلی خوب است و ما با یک جلسه موهایمان را از بین میبریم ، اما متاسفانه دوره های رشد مو بسیار پیچیده هستند و در هر شش ماه تا هشت ماه حداقل 80 % موهای شما ممکن است در فاز رشد باشند و آمادگی پذیرش اشعه لیزر را داشته باشند .و این مهمترین نکته در لیزر و جوابدهی لیزر موهای زائد است .

برای اینکه در کلینیک ها و مطب ها خیالشان از رشد موها در یک دوره راحت باشد نوبت دهی به صورت 40 تا 45 روزه انجام میشود اما متاسفانه کلینیک های زیادی دیده میشوند که با لیزر مو زائد بسیار بیزینسی رفتار کرده و نوبت ها را یک ماهه می گذارند ، دوستان نوبت دهی زیر 40 روز در لیزر موها یزائد فقط باعث بیشتر شدن تعداد جلسات و نتیجه دهی نادرست می شود .

پس چرخه یک مو تا به فاز رشد برسد حداقل 40 تا 45 روز خواهد بود اگر شما شانس این را داشته باشید که این مو در فاز رشد باشد میتواند توسط لیزر از بین برود در غیر اینصورت به ماههای بعدی موکول میشود .

برای همین تعداد جلسات لیزر بین 6 الی 8 جلسه متغییر است .

اگر فواصل لیزر را کم یا زیاد کنید در حقیقت جوابدهی لیزر خود را به  تعویق انداخته اید .

پس یا لیزر را شروع نکنید یا اگر شروع کردید مرتب و منظم و سر تایم انجام دهید .

البته انتخاب دستگاه مناسب نیز در جوابدهی خیلی تاثیر گذار است و همان طور که بر همگان کاملا روشن است لیزر الکس کندلا بهترین دستگاه و قدرتمندترین دستگاه لیزر حال حاضر دنیا است .

پس اولین قدم انتخاب دستگاه مناسب دومین قدم رعایت فواصل درمانی تا رسیدن به نتیجه مطلوب از لیزر است .

1 دیدگاه دربارهٔ «چرا باید فواصل لیزر مو زائد منظم باشند ؟»

  1. بازتاب: 10نکته ضروری که قبل از لیزر باید بدانید - لیزر دکتر حسین پور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟