علت جوش بعد از لیزر

چرا بعد از لیزر جوش میزنیم ؟

علت جوش زدن بعد از لیزر و درمان آن چیست ؟چرا بعد از لیزر جوش میزنیم ؟

پاسخ به این سوالات را ما همه روزه تجربه میکنیم پون افراد زیادی بعد از انجام لیرز جوش میزنند و تماس میگیرند و علت را جویا میشوند اولین مورد در پاسخ به این سوال اینست که پمادهایی که بعد از لیزر مورد استفاده قرار میگیرند عموما چرب بوده و بر پایه چربی هستند و این خود اولین و مهم ترین جواب سوال برای اینکه چرا بعد ا زلیزر جوش میزنیم میتواند باشد .

پس در مصرف کرم های بعد از لیزر افراط نکنید و اینکه اگر واقعا نیاز به استفاده زیاد از این کرم ها را دارید با مشورت اپراتور یا پزشک خود کرمهایی که بر پایه آب هستند را انتخاب نمایید البته که اکثر این کرم ها حالت پماد داشته و بر پایه چربی هستند اما نوع خارجی این کرم ها نیز وجود دارد که با قیمت بالاتر موجود است .و چربی متوسطی دارد .

نکته بعدی شیو کردن قبل از لیزراست متاسفانه بسیاری از افراد بعد از شیو کردن جوش ها ریز و قرمز یمیزنند که بعد از انجام لیزر تصور میکنند در اثر لیزر این جوش ها به وجود امده اند .

نکته بعدی اینکه بسیاری از افراد بدون هیچ علت مشخصی بعد از لیزر جوش میزنند که این حالت در ظرف چند روز از یبن میرود و جا ینگرانی ندارد اما اگر این مدت بیشتر از دو هفته شد حما باید با پزشک خود مشورت نمایید ولی اکثر این جوش ها ی بدون علت بعد از لیزر بدون هیچگونه درمان خاصی از یبن میروند و جای نگرانی ندارد .

مهترین نکته در جوش زدن بعد از لیزر و علت آن استفاده از دستگاههای رولی لیزر هستند که نیاز به ژل برای لیزر کردن دارند این ژل که همان ژلی است که در سونو گرافی مورد استفاده قرار میگیرد یکی از علت های مهم جوش زدن بعد از لیزر است ؛ سعی کنید لیزر را با دستگاههای طول موج الکس انجام دهید که نیاز به ژل ندارند و جوابدهی خوبی دارند .

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟