تشخیص اصل بودن دستگاه لیزر

چگونه دستگاههای لیزر را تشخیص دهیم ؟

مهمترین موضوع قبل از شروع لیزر اینست که چگونه دستگاههای لیزر را تشخیص دهیم مطمئنا اگر شما به دنبال لیزر باشید و قصد انجام لیزر را داشته باشید اسم دستگاههای مختلف با قیمت های مختلف را خواهید شنید برای خود من بسیار پیش اومده که اس ام اس لیزر کل بدن 150 تومن رسیده که اتفاقا خیلی هم تعجب کرد .

برای همین تصمیم گرفتم  به طور کامل این بحث شناخت دستگاههای لیزر و تشخیص تفاوت اون ها را کامل توضیح بدم شاید مشکل خیلی از افراد با این مسئله حل بشه .

دوستان اولین مورد اینکه دستگاههای لیزر که به اسم دایود یا الکس میشنوید در حقیقت اسم دستگاه دایود یا الکس نیست بلکه طول موج دستگاه هست که دایود یا الکس نام دارد طول موج 880 نانومتر را دایود و طول موج 750 نانومتر را الکس میگویند .

حالا چرا همه میگن دستگاه الکس یا همون دستگاه با طول موج الکس بهتره ؟ به این موضوع هم مفصل میپردازیم .

اما دوستان از بحث خودمون که همون تشخیص دستگاههای لیزر بود خارج نشیم و بدونید خود این طول موج الکس و دایود رو برند های مختلفی دارند باهاشون دستگاه تولید میکنند و اخیرا هم یک کلاهبرداری جدید به اسم دستگاه چند طول موج به این موضوع اضافه شده که خیلی جای تاسف داره که هزینه و وقت مردم رو به بهانه طول موج الکس تلف میکنند در صورتیکه این دستگاهها فقط یک طول موج و اون هم دایود یا شبه لیزر را دارد زیرا دستگاهی که طول موج الکس داشته باشد به هیچ عنوان نیاز به ژل برای کار با دستگاه ندارد و هر کلینیک یا مطبی که مدعی داشتن دستگاه با طول موج الکس است باید دستگاهی داشته باشد که نیاز به ژل برای انجام لیزر نداشته باشد و اگر ژل برای لیزر شما استفاده شد قطعا دستگاه طول موج الکس را ندارد .

پس مهمترین راه شناخت دستگاه های لیزر استفاده نکردن از ژل یا استفاده کردن از ژل است به صورت کلی طول موج الکس نیاز به ژل ندارد !!!!!! و بقیه طول موج ها نیاز به ژل دارند .

دومین راه شناخت دستگاههای لیزر دیدن لیبل پشت دستگاه است اگر دستگاه از راه قانونی وارد کشور شده باشد در پشت دستگاه لیبل اسم ؛ طول موج ، سال ساخت ؛ …دستگاه نوشته شده پس از این راه هم میتوانید دستگاه های لیزر را تشخیص دهید که خیلی ساده است .

سومین مورد برای تشخیص دستگاهای لیزر مدل شات زدن دستگاه های لیزر است ؛ دوستان دستگاههای دارای طول موج دایود یا شبه لیزر ها به صورت کامل روی پوست کشیده میشوند مثل اتو کردن و نیاز به ژل دارند ولی دستگاههایی که طول موج الکس را دارند تک شات بود و روی پوست گذاشته و برداشته میشوند و به هیچ عنوان نیاز به ژل ندارند دوباره تاکید میکنیم که طول موج الکس نیاز به ژل ندارد !!!!!!!

پس اگر شما نیز بعد از تحقیق و پرسو جو به این نتیجه رسیدید که باید با دستگاه  با طول موج الکس لیزر انجام دهید یکی از راههای شناخت طول موج الکس واقعی استفاده نکردن از ژل در هنگام لیرز است .

پس قبل از لیزر خیلی تحقیق کنید و مراکز معتبر رو برای لیزر انتخاب کنید و یکی از راههای استعلام دستگاه اصل یا غیر اصل استعلام د رسایت شرکت پرتو درمان صمیمی است که تنها وارد کننده الکس کندلا به ایران است و دستگاههایی که در این سایت معتبر اعلام نشوند قطعا به صورت قاچاق وارد ایران شده و اصل نمیباشند و برای همین است که خیلی از افراد حتی با دستگاه الکس کندلا هم لیرز کردندو جواب نگرفته اند چون دستگاه قاچاق بوده و با قیمت پایین خریداری شده و اصالت نداشته است برای اطمینان حتما مرکز یا کلینیک مورد نظرتون رو در سایت شرکت پرتو درمان صمیمی چک کنید .

اموزش نحوه استعلام دستگاه کندلا پیشنهاد ؛ میشود ویدیو زیر را ببینید !!!!

https://tamasha.com/v/BOMxB

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟