نکات قبل از لیزر

10نکته ضروری که قبل از لیزر باید بدانید

دوستان قبل از انجام لیزر 10 نکته ضروری که قبل از انجام لیزر باید بدانید  به تفکیک برایتان بازگو خواهیم کرد .

اولین نکته اینست که پوست شما باید رنگ طبیعی داشته باشد هرچند ممکن است شما به منظور تغییر رنگ در معرض نور خورشید قرار نگرفته باشید اما تغییر رنگ در نقاطی از بدن شما رخ داده باشد مثل مانتو های جدید خانم ها که استین های کوتاهی دارد و به خوبی از دست ها در برابر نور خورشید محافظت نمیکند !!!

 

دومین مورد برنزه کردن یا افتاب گرفتن عمدی به منظور تغییر رنگ است که این خود از مواردی است که به هیچ عنوان نباید لیزر انجام شود زیرا لک های سقید و مقاوم در پوست ایجاد خواهد شد .

نکته بعدی در مورد بیماریها است دوستان همان طور که میدانید بعضی از بیماریها قبل از انجام هرگونه کار پزشکی ، ورزشی ، زیبایی حتما باید با پزشک خود مشورت کنند اگر بیماری خاصی دارید مانند صرع …حتما قبل از لیرز با پزشک خود مشورت نمایید .

مصرف بعضی از قرص ها و داروها نیز مقاومت به درمان های لیزر مو زائد را در فرد ایجاد میکند برای اشنایی با این داروها به لینک زیر میتوانید مراجعه نمایید

لینک مشکل هورمونی ندارم ، اما از لیزر نتیجه نمیگیرم چرا ؟؟؟؟؟

مورد بعدی که قبل از لیزر باید به ان توجه ویژه ای داشته باشید عمل شیو کردن یا تراشیدن موها است شما برای انجام لیزر یا به عبارتی شروع لیزر مو زائد باید حداقل سه هفته قبل از مراجعه موهای خود را مرتبا بوسیله ژیلت بتراشید و از هرگونه کندن مو از ریشه اجتناب کنید .

در زمان مراجعه برای لیزر نیز 12 ساعت قبل نواحی مورد درمان کاملا با ژیلت تراشیده و تمیز شوند !!!!!این مورد درجوابدهی لیزر بسیار تاثیر گذار است .

نکته بعدی رعایت فواصل لیزر است که همان طور که در مقاله چرا باید فواصل لیزر منظم باشند به تفصیل توضیح دادیم ، شما باید وقتی لیزر را شروع کردید به طور منظم و در وقت معین جلسات لیزر خود را ادامه دهید لینک مقاله برای مطالعه بیشتر .

چرا باید فواصل لیزر مو زائد منظم باشند ؟

نکته بعدی انتخاب دستگاه مناسب و مطمئن است چون بعضی از مراکز متاسفانه مدعی داشتن دستگاه الکس کندلا که بهترین ،قدرتمندترین و گرانترین دستگاه حال حاضر دنیا هست میشوند برای اینکه مشتریان بیشتری را جلب کنند اما در واقعیت دستگاههای انها دستگاهها یبیکیفیت چینی است !!!!

دوستان دستگاه با طول موج الکس که بهترین حوابدهی را دارد نیاز به استفاده از ژل ندارد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تمامی مراکزی که مدعی داشتن دستگاه با چند طول موج هستند و مدعی هستند یکی از  این طول موج ها الکس است در حقیقت و به معنای واقعی سر مراجعین خود را کلاه میگذارند متاسفانه و ار اعتماد مراجعین سوء استفاده میکنند باز تاکید میکنیم دستگاه لیزر باکارایی بالا و جوابدهی صد در صد در کل دنیا الکس کندلا است و اگر با دستگاههای متفرقه کار لیزر مو زائد را امجام دهید به امید اینکه جوابدهی خوبی خواهید داشت متاسفانه باید بگوییم این خیالی باطل بیش نیست چون ا ز قدیم مثال های خوبی برای ارزانی آورده اند که برای دستگاههای متفرقه لیزر خیلی خیلی مناسب هستند که هر چقدر پول بدی همون قدر ، آش میخوری پس از یک دستگاه ارزان قیمت چینی که با ژل کار میکند و خنک کننده مناسبی ندارد باید در حد خودش انتظار داشت .

اما کمپانی کندلا امریکایی سیستم خنک کننده ای برای دستگاههای لیزر خود تعبیه کرده که انحصارا متعلق به شرکت کندلا میباشد که پوست را قبل از لیزر بسیار خنک میکند و این قابلیت مهمترین دلیل محبوبیت دستگاه کندلا در تمامی دنیا است .

چون اکثر افراد تجربه لیزر بدون درد با جوابدهی بالا را از کندلا دارند و این محبوب همیشگی ؛ تا به امروز در صدر جدول لیزر های مو زائد ایستاده و مقام اول را دارد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
???? کمک لازم دارید؟
سلام ????
کمک لازم دارید؟